Нашi сайти:
677 0
Друкувати
Обране

Изменен порядок использования бюджетных средств на участие Украины в международных конференциях и выставках

Кабмін постановою від 21.05.2014 р. № 145 вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для інформаційного та організаційного забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках та інших заходах.Змінами уточнено, що бюджетні кошти використовуються з метою створення позитивного міжнародного іміджу України, розширення її присутності в європейському та світовому інформаційному просторі і спрямовуються на інформаційне та організаційне забезпечення участі України у міжнародних форумах і конференціях з питань розвитку інформаційної сфери.

Також встановлено, що інформаційне та організаційне забезпечення участі України у міжнародних книжкових виставках і ярмарках здійснюється за рахунок внесків їх учасників, спонсорів, коштів спеціального фонду кошторису бюджетних установ, які беруть у них участь, та інших джерел, не заборонених законодавством.

Постанова № 145 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі