Изменен порядок использования бюджетных средств на участие Украины в международных конференциях и выставках

Кабмін постановою від 21.05.2014 р. № 145 вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для інформаційного та організаційного забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках та інших заходах.Змінами уточнено, що бюджетні кошти використовуються з метою створення позитивного міжнародного іміджу України, розширення її присутності в європейському та світовому інформаційному просторі і спрямовуються на інформаційне та організаційне забезпечення участі України у міжнародних форумах і конференціях з питань розвитку інформаційної сфери.

Також встановлено, що інформаційне та організаційне забезпечення участі України у міжнародних книжкових виставках і ярмарках здійснюється за рахунок внесків їх учасників, спонсорів, коштів спеціального фонду кошторису бюджетних установ, які беруть у них участь, та інших джерел, не заборонених законодавством.

Постанова № 145 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі