Миндоходов: услуги предоставления справки на получение путевок на санаторно-курортное лечение облагаются НДС

ГУ Міндоходів у м. Києві в листі від 06.05.2014 р. № 4061/10/26-15-11-01-06 торкнулося питання, щодо оподаткування медичних послуг.В листі нагадується, що згідно із пп. 197.1.5 Податкового кодексу України (далі — ПКУ), звільняються від оподаткування ПДВ операції з постачання послуг з охорони здоров'я закладами охорони здоров'я, що мають ліцензію на постачання таких послуг, а також постачання послуг реабілітаційними установами для інвалідів та дітей-інвалідів, що мають ліцензію на постачання таких послуг відповідно до законодавства, крім послуг, перелічених в абзацах «а» — «о» даного пункту.

При цьому відповідно до абзацу «в» пп. 197.1.5 ПКУ не звільняються від оподаткування ПДВ операції з постачання послуг з проведення профілактичних медичних оглядів із підготовкою висновку про стан здоров’я на прохання громадян.

Контролери зазначили, що так як довідки на одержання путівок на санітарно-курортне лікування надаються закладами охорони здоров’я на прохання громадян, то послуги із видачі зазначених довідок підлягають оподаткуванню ПДВ на загальних підставах за основною ставкою.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі