Нашi сайти:
889 0
Друкувати
Обране

Минфин не поддерживает отмену постановления КМУ о надбавках педагогам за престижность труда

Мінфін в листі від 21.05.2014 р. № 31-07110-05-3/12293 розглянуло листа Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки України щодо скасування постанови КМУ від 25.03.2014 р. № 88.Держорган зазначає, що зазначеною передбачається встановлення надбавки у розмірі до 20% посадового окладу (ставки заробітної плати) педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І - II рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування.

Тобто, у межах фонду оплати праці керівник установи освіти або культури може виплачувати надбавку у максимальному розмірі.

Як зазначає Мінфін, вказані зміни створять умови для гнучкого стимулювання працівників. Керівнику надано право встановлювати конкретний розмір надбавок відповідно до особистого внеску працівників у загальні результати роботи у межах фонду оплати праці.

Розмір доплат встановлюється керівником навчального закладу (установи) у межах фонду оплати праці.

Таким чином, доплати не відміняються, а будуть встановлюватися у будь-якому розмірі у межах встановленого граничного розміру.

У зв’язку з цим пропозиція щодо скасування постанови КМУ від 25.03.2014 р. № 88 Мінфін не підтримав.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі