Інформація по темі "" | Публікації по тегу
30.05.14
988 0
Друкувати
Обране

Правительство одобрило законопроект по оптимизации расходов бюджета на соцзащиту населения от безработицы

27 травня 2014 року, на засіданні Уряду схвалено законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про зайнятість населення» щодо оптимізації видатків бюджету на соціальний захист населення від безробіття».

Змінами до законодавства визначається, що фінансування громадських робіт, як активних програм зайнятості, здійснюватиметься не на паритетній основі (50/50), а за рахунок коштів Фонду соціального страхування на випадок безробіття та місцевих бюджетів в межах можливостей останніх.

Окрім цього, змінами до Закону передбачається, що програми забезпечення молоді першим робочим місцем після закінчення навчального закладу фінансуватимуться Фондом соціального страхування на випадок безробіття, а не державним бюджетом.

Міністерство соціальної політики України вказало, що законопроект, у першу чергу, спрямований на оперативне забезпечення роботою громадян, які звертаються за працевлаштуванням до центрів зайнятості (у тому числі переселенців із Криму та східних областей України), та на збільшення кількості осіб, які можуть бути залучені до виконання суспільно-корисних робіт.

Про детальний аналіз законопроекту та позицію АМУ щодо нього читайте тут.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі