Нашi сайти:
609 0
Друкувати
Обране

Минрегион: Кроме субсидий, в Украине введены специальные компенсации дополнительных расходов на оплату коммунальных услуг

Нацкомпослуг та органами місцевого самоврядування для теплопостачальних підприємств з 1 липня 2014 року встановлено економічно обґрунтований тариф на послуги з теплопостачання. Збільшення відбулося в середньому на 40%. Виходячи з того, що для всіх підприємств теплоенергетики діятиме економічно обґрунтований тариф, починаючи з другого півріччя відшкодування різниці в тарифах з Державного бюджету не буде. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Білоусов в ході сьогоднішньої селекторної наради з керівниками облдержадміністрацій.«Регіони мають забезпечити розрахунки за природний газ в повному обсязі. Візьміть на контроль приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня там, де за це відповідають органи місцевого самоврядування», - сказав Андрій Білоусов, звертаючись до керівників облдержадміністрацій.

Він також звернувся з проханням довести до відома громадян в областях те, що у зв’язку зі зростанням тарифів, тепер крім звичайного нарахування субсидій, будуть введені спеціальні компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг. Це регламентовано постановою Кабінету Міністрів України № 83 «Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги», яку Уряд прийняв з метою соціального захисту населення.

Як повідомлялося раніше, в цьому році в Україні житловими субсидіями зможе скористатися 1 мільйон малозабезпечених сімей. Ще 3,5 мільйони сімей зможуть скористатися спеціальними компенсаціями додаткових витрат на оплату комунальних послуг.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі