Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.06.14
968 0
Друкувати
Обране

Назначены социальные стипендии ВРУ студентам-сиротам и из малообеспеченных семей

Уряд призначив соціальні стипендії Верховної Ради студентам-сиротам та з малозабезпечених родин. Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів № 505-р прийнято 27 травня 2014 року «Про призначення соціальних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей на 2014 рік».

Згідно з розпорядженням, виплата стипендій здійснюватиметься в межах стипендіального фонду вищих навчальних закладів.

Реалізація проекта створить більш сприятливі умови для здобуття обдарованою молоддю вищої освіти. Пропозиції щодо кандидатів на призначення зазначеної стипендії попередньо розглядалися вченими радами навчальних закладів за результатами літнього семестрового контролю. Список кандидатів сформовано відповідно до подань навчальних закладів, що підпорядковані Міністерству освіти і науки, та центральних органів виконавчої влади, які мають у підпорядкуванні вищі навчальні заклади.

Розміри соціальних стипендій Верховної Ради становлять: для студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації – 750 гривень на місяць, III-V рівнів акредитації - 900 гривень на місяць.

Нагадаємо, що соціальні стипендії Верховної Ради призначаються щорічно з 1 січня за один календарний рік розпорядженням Кабінету Міністрів та виплачуються стипендіату додатково до інших стипендій або грантів, державної до допомоги, наданої відповідно до законодавства.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×