Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.06.14
1006 0
Друкувати
Обране

Об оражении отрицательных значений сумм начисленной заработной платы в ежемесячной отчетности

Дуже часто при заповненні таблиці 6 додатка 4 у бухгалтера виникає питання чи можна в зазначеній таблиці вносити від’ємні значення сум нарахованої заробітної плати.

З 01.10.2013 прийом та обробку звітів про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування здійснюють органи доходів і зборів України, тому страхувальник при формуванні згаданої вище звітності повинен керуватися вимогами Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, який затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України 09.09.2013 № 454 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 20.09.2013 № 1628/24160 (далі - Порядок).

Згідно Порядку внесення від’ємних значень сум нарахованої заробітної плати (доходу) допускається лише в наступних випадках:
• при відображені сум перерахунків заробітку (доходу), що пов'язані з уточненням кількості відпрацьованого часу у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю за місяць, в якому особа перебувала на лікарняному;
• при відображені сторнованих сум відпускних та допомоги по тимчасовій непрацездатності, нарахованих у попередніх періодах, а саме за ті місяці, в яких особа перебувала у відпустці або на лікарняному;
• при відображенні сторнованих сум допомоги з тимчасової непрацездатності та допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами, нарахованих у попередніх періодах.

Отже слід зазначити, що знак мінус може використовуватися лише при необхідності проведення сторнування нарахованих раніше виплат, і тільки у перелічених вище випадках.

Отримати консультації з питань відомостей, поданих до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру можна в територіальних органах Фонду за місцем територіальної реєстрації страхувальника.

Оксана Андрух, головний спеціаліст сектора обліку застрахованих осіб головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі