Інформація по темі "" | Публікації по тегу
05.06.14
2506 0
Друкувати
Обране

Изменена номенклатура товара: как откорректировать налоговую накладную?

Податківці в Базі Знань відповіли на питання: яка причина коригування зазначається в графі 2 розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної (додаток 2) у разі зміни номенклатури товарів/послуг?

Так, згідно з п. 20 Порядку заповнення податкової накладної у разі здійснення коригування сум податкових зобов'язань відповідно до ст. 192 ПКУ постачальник товарів/послуг складає розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної за формою згідно з додатком 2 до податкової накладної.

У разі коли після отримання передоплати та виписки податкової накладної відбувається зміна номенклатури постачання товарів/послуг в межах суми передоплати (тобто ні товари, ні передоплата не повертаються), платник податку - постачальник повинен виписати розрахунок коригування до податкової накладної, виписаної на дату отримання передоплати, в якому одним рядком повинен зазначити показники зі знаком мінус щодо товарів, номенклатура яких виправляється, та другим рядком — зі знаком плюс щодо товарів, які фактично постачаються.

При цьому у графі 2 зазначається причина коригування — зміна номенклатури.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі