Нашi сайти:
504 0
Друкувати
Обране

Правительство увеличило расходы на проведение всеукраинских и международных олимпиад в сфере образования

Уряд збільшив видатки на проведення всеукраїнських і міжнародних олімпіад у сфері освіти. Відповідне розпорядження «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2014 рік» Кабінет Міністрів прийняв 4 червня 2014 року.


Таким чином, Уряд перерозподілив 1600 тис. гривень, передбачених за однією з програм на сплату комунальних послуг та електроенергії та зекономлених у зв’язку зі сприятливими зимово-весняними природними умовами.

Планом роботи Міністерства освіти і науки на 2014 рік передбачена участь команд України у 9 міжнародних учнівських олімпіадах (екологія, фізика, математика, біологія, географія, астрономія, інформатика, хімія, історія). Однак, Держбюджетом на 2014 рік було зменшено фінансування за відповідною програмою, що унеможливлювало боротьбу українських учасників у змаганнях на міжнародній арені.

Для забезпечення участі команд України у цих міжнародних інтелектуальних змаганнях і будуть додатково спрямовані 1600 тис. гривень, які, зокрема, витратять на проживання, добові, проїзд, страхування, оформлення віз, придбання форми та національної символіки для учасників тощо.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі