Інформація по темі "" | Публікації по тегу
05.06.14
1785 0
Друкувати
Обране

Отчетность по полученной гуманитарной помощи

Згідно з частиною другою ст. 11 Закону України від 22.10.99 р. № 1192-XIV «Про гуманітарну допомогу» контроль щодо використання гуманітарної допомоги за цільовим призначенням здійснюють відповідні спеціально уповноважені державні органи з питань гуманітарної допомоги та органи доходів і зборів.
У разі якщо гуманітарна допомога надходить у вигляді коштів в іноземній валюті, то відповідно до п. 7 Порядку № 542 від 22.03.2000 р., що затверджений постановою Кабінету Міністрів України, отримувач такої допомоги після повного її використання зобов’язаний протягом п’яти робочих днів подати до Мінсоцполітики України та територіального органу Міндоходів за своїм місцезнаходженням звіт про цільове використання такої гуманітарної допомоги.

Звіт про наявність і розподіл гуманітарної допомоги в іноземній валюті подається отримувачем щомісяця до п’ятого числа до Мінсоцполітики та територіального органу Міндоходів України за своїм місцезнаходженням до повного використання всієї суми отриманої гуманітарної допомоги. Порядок подання звітів встановлюється Мінсоцполітики України. На сьогодні форму звіту про наявність і розподіл гуманітарної допомоги не встановлено, звіт складається у довільній формі.

Отже, звітність щодо отримуваної гуманітарної допомоги у вигляді коштів в іноземній валюті неприбутковими установами та організаціями подається щомісяця до п’ятого числа до Мінсоцполітики України та територіального органу Міндоходів України за місцезнаходженням отримувача такої допомоги у довільній формі.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі