Інформація по темі "" | Публікації по тегу
06.06.14
1025 0
Друкувати
Обране

Правительство усилило соцзащиту военнослужащих, принимающих участие в АТО

Для посилення соціального захисту військовослужбовців із резервного фонду буде виділено 205,787 млн. грн. Відповідну постанову «Про перерозподіл деяких видатків Державного бюджету, передбачених Міністерству фінансів на 2014 рік, та виділення коштів з резервного фонду Державного бюджету» Кабінет Міністрів України прийняв на засіданні 4 липня 2014 року.

Зокрема, встановлена винагорода за безпосередню участь в антитерористичних операціях, забезпеченні правопорядку на державному кордоні, у відбитті збройного нападу на об'єкти, що охороняються військовослужбовцями, звільненні цих об'єктів у разі захоплення або спроби насильного заволодіння зброєю, бойовою та іншою технікою військовослужбовцям, у тому числі строкової військової служби, особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації та водіям автотранспортних засобів Національної гвардії і Державної прикордонної служби. Сума винагороди визначена у розмірі 100% місячного грошового забезпечення і зарплати, але не менше ніж 3000 грн. у розрахунку на місяць. Ці кошти виплачуватимуть, починаючи з 1 травня 2014 року.

Також встановлена одноразова грошова допомога членам сімей загиблих осіб та передбачені кошти на харчування особового складу.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі