Інформація по темі "" | Публікації по тегу
11.06.14
1037 0
Друкувати
Обране

Налогоплательщик неправомерно применил НСЛ: как отразить в форме № 1ДФ?

Міндоходівці в Базі Знань відповіли на питання: чи відображається у податковому розрахунку за ф. № 1ДФ сума штрафу, нарахованого в результаті неправомірного застосування платником податку податкової соціальної пільги?

Нормами Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, не передбачено відображення у податковому розрахунку штрафних санкцій, які застосовуються до платника податку у разі порушення ним норм застосування ПСП.

Отже, якщо працедавцем у поданому податковому розрахунку за звітний період зазначено ознаку ПСП, наданої платнику податку, який не мав права на її застосування, і відображено занижену суму податку, утриманого з врахуванням ПСП, то у такому випадку необхідно провести відповідне коригування показників цього податкового розрахунку та подати уточнюючий податковий розрахунок за цей період. Коригування показників ф. № 1ДФ проводиться за правилами, встановленими Порядком.

В уточнюючому розрахунку зазначаються два рядки: рядок, який підлягає вилученню з попереднього розрахунку (у гр. 8 такого рядка у попередньому розрахунку відображалась ознака неправомірно наданої ПСП), та новий рядок, який підлягає введенню.

У новому рядку у гр. 3а та гр. 3 відображаються суми нарахованого та виплаченого доходу (дорівнюють сумам, відображеним у цих же графах рядка на вилучення), у гр. 4а сума вірно нарахованого податку (без застосування податкової соціальної пільги), у гр. 4 — сума перерахованого податку (дорівнює сумі, відображеної у гр. 4 рядка на вилучення), у гр. 5 — ознака доходу «101», у гр. 8 — прочерк, у гр. 9 — проставляється «0» (ознака рядка на введення).

Сума утриманої недоплати, перерахована до бюджету, відображається у податковому розрахунку за звітний період, в якому це перерахування фактично відбулось.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі