263 0

Головное предприятие передало филиалу товары: облагать ли их НДС?

Міндоходівці в Базі Знань відповіли на питання: чи виникає об'єкт оподаткування ПДВ при передачі головним підприємством відокремленому підрозділу (філії) товарів/послуг, ОФ?

Податківці роз'яснили, що оскільки відокремлений підрозділ (філія) не є юридичною особою, а також не є суб'єктом господарювання, то у податкових органів відповідно до ст. 180 ПКУ відсутні підстави для реєстрації філії в якості платника ПДВ.

Враховуючи те, що в рамках юридичної особи право власності не змінюється, то операція з передачі для виробничого використання товарів/послуг, основних фондів в межах балансу платника податку (головного підприємства), а саме: від однієї філії до іншої чи від головної організації до однієї з філій, чи навпаки від однієї з філій до головної організації, не підлягає оподаткуванню ПДВ за умови, що головна організація є зареєстрованим платником ПДВ і здійснює облік своєї господарської діяльності і господарської діяльності філії як одного платника ПДВ.



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)