Нашi сайти:
599 0
Друкувати
Обране

МИНЮСТ ОБНАРОДОВАЛ ДЛЯ ОБСУЖДЕНИЯ ПРОЕКТ ЗАКОНА УКРАИНЫ «О ПРЕДОТВРАЩЕНИИ КОРРУПЦИИ»

У рамках реалізації Концепції реформування системи запобігання корупції, напрацьованої Міністерством юстиції спільно з громадськими експертами ініціативи «Реанімаційний пакет реформ» та схваленої 31 березня 2014 року під час засідання «круглого столу» з громадськістю, Міністерством юстиції підготовлено проект Закону України «Про запобігання корупції».Вказаним законопроектом визначаються правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні, зокрема, правила формування та реалізації антикорупційної політики, зміст та порядок застосування превентивних антикорупційних механізмів, серед яких низка обмежень та заборон для публічних службовців, дієві інструменти запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в їх діяльності, система фінансового контролю щодо майнового стану таких осіб, закріплюються правила етичної поведінки на публічній службі, а також правила щодо усунення наслідків корупційних правопорушень.

У зв’язку з цим Міністерство юстиції запрошує фізичних, юридичних осіб та їх об’єднання висловити свої коментарі, зауваження та пропозиції до проекту нормативно-правового акта.

Результати обговорення законопроекту будуть узагальнені Міністерством юстиції та з метою доопрацювання його положень обговорені на засіданні круглого столу за участі представників громадськості.

Коментарі, зауваження та пропозиції до проекту Закону України «Про запобігання корупції» прийматимуться до 16 червня 2014 року у письмовому вигляді за адресою: 01001 м. Київ, вул. Городецького, 13, а також в електронному вигляді на адресу: korz@minjust.gov.ua (контактний тел.: (044) 271-16-18).

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі