МОН решило как учитывать и выдавать документы об образовании в Крыму

МОН наказом від 12.05.2014 р. № 570 затвердив Порядок обліку та видачі документів про загальну середню освіту державного зразка особам, які здобули загальну середню освіту у навчальних закладах на тимчасово окупованій території України у 2014 році.Порядок встановлює особливості обліку та процедури видачі документів про загальну середню освіту державного зразка, що виготовляються на основі фотокомп'ютерних технологій згідно з Порядком замовлення документів про освіту державного зразка, видачі та обліку їх карток, особам, які здобули загальну середню освіту у навчальних закладах на тимчасово окупованій території України у 2014 році і не змогли отримати відповідний документ про освіту за місцем навчання.

Встановлено, що уповноваженим органом з питань організації зберігання, обліку та видачі випускникам документів про освіту і додатків до них є орган управління освітою Херсонської обласної державної адміністрації (далі — орган управління освітою).

Орган управління освітою повинен визначити навчальні заклади комунальної форми власності у Херсонській області, що здійснюють зберігання, облік та видачу випускникам документів про освіту і додатків до них. В свою чергу представники таких навчальних закладів повинні отримати від органу управління освітою документи про освіту і додатки до них та видати їх за письмовою заявою випускника або його законного представника.

Наказ № 570 набирає чинності з дня його офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі