Нашi сайти:
752 0
Друкувати
Обране

МОН решило как учитывать и выдавать документы об образовании в Крыму

МОН наказом від 12.05.2014 р. № 570 затвердив Порядок обліку та видачі документів про загальну середню освіту державного зразка особам, які здобули загальну середню освіту у навчальних закладах на тимчасово окупованій території України у 2014 році.Порядок встановлює особливості обліку та процедури видачі документів про загальну середню освіту державного зразка, що виготовляються на основі фотокомп'ютерних технологій згідно з Порядком замовлення документів про освіту державного зразка, видачі та обліку їх карток, особам, які здобули загальну середню освіту у навчальних закладах на тимчасово окупованій території України у 2014 році і не змогли отримати відповідний документ про освіту за місцем навчання.

Встановлено, що уповноваженим органом з питань організації зберігання, обліку та видачі випускникам документів про освіту і додатків до них є орган управління освітою Херсонської обласної державної адміністрації (далі — орган управління освітою).

Орган управління освітою повинен визначити навчальні заклади комунальної форми власності у Херсонській області, що здійснюють зберігання, облік та видачу випускникам документів про освіту і додатків до них. В свою чергу представники таких навчальних закладів повинні отримати від органу управління освітою документи про освіту і додатки до них та видати їх за письмовою заявою випускника або його законного представника.

Наказ № 570 набирає чинності з дня його офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі