Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.06.14
5923 0
Друкувати
Обране

Минфин: об учете бланков дипломов и студенческих билетов

Мінфін в листі від 21.12.2012 р. № 31-13020-04-10/30564 торкнулося питання щодо обліку бланків дипломів про освіту та студентських квитків.

Так, в листі нагадується, що бланки дипломів про освіту та студентські квитки не є бланками документів суворої звітності.

Відповідно до пп. «б» пп. 7.1.3.1 Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету придбання та виготовлення бюджетними установами, зокрема, бланків дипломів, свідоцтв, посвідчень здійснюється за кодом економічної класифікації видатків бюджету 1131 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар, у тому числі м'який інвентар та обмундирування».

Тому у подальшому придбані документи про освіту згідно з Порядком застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ у бухгалтерському обліку необхідно обліковувати на субрахунку 234 "«Господарські матеріали і канцелярське приладдя».

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×