Нашi сайти:
589 0
Друкувати
Обране

Как оплачивать военным розыск и обезвреживание взрывных предметов: утверждена инструкция

Міноборони України наказом від 22.05.2014 р. № 328 затвердило Інструкцію про порядок та умови виплати військовослужбовцям Збройних Сил України винагороди за розшук, піднімання, розмінування та знешкодження вибухових предметів.Встановлено, що винагорода у зазначених розмірах виплачується за кожне знешкодження вибухових предметів кожному військовослужбовцю групи розмінування у відсотках згідно з п. 1 цієї Інструкції, але залежно від характеру робіт не більше 40 % мінімального посадового окладу командира взводу.

Винагорода виплачується за місцем служби військовослужбовця за минулий місяць одночасно з виплатою грошового забезпечення за поточний місяць на підставі наказу командира військової частини в межах бюджетних асигнувань, затверджених у кошторисі військової частини для виплати грошового забезпечення військовослужбовцям.

Військовослужбовцям, які відбувають з військової частини раніше від дня, установленого для виплати грошового забезпечення, належні суми грошової винагороди виплачуються при вибутті.

Наказ № 328 набере чинності з дня його офіційного опублікування. Опублікування заплановано в «ОВУ» № 47 від 20.06.2014 р.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі