Нашi сайти:
578 0
Друкувати
Обране

Утвержден порядок аттестации тренеров и судей по физкультурно-спортивной реабилитации инвалидов

Мінмолодьспорт України наказом від 05.05.2014 р. № 1407 затвердило Порядок проведення атестації тренерів (тренерів-викладачів) та спортивних суддів, фахівців з питань фізкультурно-спортивної реабілітації, які беруть участь у фізкультурно-оздоровчих, фізкультурно-реабілітаційних та спортивних заходах для інвалідів.Цей Порядок визначає механізм проведення атестації тренерів (тренерів-викладачів) та спортивних суддів, фахівців з питань з фізкультурно-спортивної реабілітації, які беруть участь у фізкультурно-оздоровчих, фізкультурно-реабілітаційних та спортивних заходах для інвалідів, які працюють у закладах фізичної культури і спорту інвалідів, з метою визначення їх професійної підготовленості.

Мета такої атестації — визначення відповідність займаній посаді та присвоєння кваліфікаційної категорії тренерам (тренерам-викладачам).

Обов'язковій атестації підлягають тренери штатної команди національних збірних команд України з видів спорту інвалідів, спортивні судді, які залучаються до суддівства змагань всеукраїнського рівня серед інвалідів, тренери (тренери-викладачі) і фахівці з фізкультурно-спортивної реабілітації, які беруть участь у фізкультурно-оздоровчих, фізкультурно-реабілітаційних та спортивних заходах для інвалідів і працюють у закладах фізичної культури і спорту інвалідів незалежно від підпорядкування та форми власності.

Атестація проводиться один раз на чотири роки за результативними показниками роботи тренерів (тренерів-викладачів) за останні чотири роки.

Атестації не підлягають тренери штатної команди національних збірних команд України з видів спорту інвалідів, тренери (тренери-викладачі), фахівці, які працюють менше ніж 2 роки.

Наказ № 1407 набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Готується до опублікування в «ОВУ» № 46 від 17.06.2014 р.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі