Нашi сайти:
474 0
Друкувати
Обране

Работодателям не будут возмещать расходы на зарплату впервые трудоустроенной молодежи

Кабмін постановою від 11.06.2014 р. № 180 вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення молоді першим робочим місцем.Змінами уточнено, що цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Надання роботодавцям компенсації для забезпечення молоді першим робочим місцем» (далі — бюджетні кошти).

Також встановлено, що бюджетні кошти спрямовуються на відшкодування витрат Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, пов’язаних з наданням компенсації роботодавцям, які працевлаштували молодь, що здобула професійно-технічну або вищу освіту, на перше робоче місце за отриманою професією (спеціальністю) у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який він сплачений, з урахуванням необхідності погашення зареєстрованої в органах Казначейства бюджетної кредиторської заборгованості.

Нагадаємо, що раніше Порядком передбачалось використання бюджетних коштів і на дотації роботодавцям, які працевлаштували молодь на перше робоче місце, у розмірі фактичних витрат на заробітну плату до закінчення дії раніше укладених відповідних договорів про працевлаштування таких осіб та виконання усіх договірних зобов'язань.

Постановою № 180 таку норму виключено.

Постанова № 180 набирає чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано. 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі