Работодателям не будут возмещать расходы на зарплату впервые трудоустроенной молодежи

Кабмін постановою від 11.06.2014 р. № 180 вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення молоді першим робочим місцем.



Змінами уточнено, що цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Надання роботодавцям компенсації для забезпечення молоді першим робочим місцем» (далі — бюджетні кошти).

Також встановлено, що бюджетні кошти спрямовуються на відшкодування витрат Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, пов’язаних з наданням компенсації роботодавцям, які працевлаштували молодь, що здобула професійно-технічну або вищу освіту, на перше робоче місце за отриманою професією (спеціальністю) у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який він сплачений, з урахуванням необхідності погашення зареєстрованої в органах Казначейства бюджетної кредиторської заборгованості.

Нагадаємо, що раніше Порядком передбачалось використання бюджетних коштів і на дотації роботодавцям, які працевлаштували молодь на перше робоче місце, у розмірі фактичних витрат на заробітну плату до закінчення дії раніше укладених відповідних договорів про працевлаштування таких осіб та виконання усіх договірних зобов'язань.

Постановою № 180 таку норму виключено.

Постанова № 180 набирає чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано. 



Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі