330 0

Можно ли подать новое отчетное приложение к декларации по НДС без представления новой отчетной декларации?

Міндоходівці в Базі Знань відповіли на питання: чи може платник податку до закінчення граничного терміну подання податкової звітності з ПДВ подати новий звітний додаток до податкової декларації з ПДВ чи реєстр виданих та отриманих податкових накладних без подання нової звітної декларації, якщо помилка виявлена у додатку чи реєстрі виданих та отриманих податкових накладних?

Контролери нагадали, що якщо після подачі декларації за звітний період платник податків подає нову декларацію з виправленими показниками до закінчення граничного строку подання декларації за такий самий звітний період, то штрафи, визначені у цьому пункті, не застосовуються.

Після подання декларації за звітний (податковий) період платник податку має право до закінчення граничного терміну подання декларації за такий самий період подати нову декларацію з виправленими показниками.

При цьому, відповідно до п. 1 р. II Порядку ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних, у службовому полі для відмітки про тип декларації (рядки 011 — 012) та службовому полі для відмітки про подання податкової декларації з позначкою (рядки 021 — 024) проставляється позначка «Х» у рядку службового поля, яке відповідає типу декларації, до якої складено Реєстр.

При поданні платником ПДВ нової звітної податкової декларації з ПДВ до такої декларації додаються копії записів у Реєстрах, де у рядку 012 «Звітної нової» проставляється позначка «Х».

Враховуючи зазначене, податківці роз'яснили, що новий звітний додаток до податкової декларації з ПДВ чи новий звітний Реєстр може бути поданий виключно до нової звітної податкової декларації з ПДВ.



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)