Інформація по темі "" | Публікації по тегу
17.06.14
1455 0
Друкувати
Обране

Минфин: о служебных командировках

Мінфін в листі від 19.12.2013 р. № 31-07230-16-10/36949 розглянуло окремі питання щодо службових відряджень. 

В листі, зокрема, зазначено, що у зв'язку з впровадженням електронних документів на залізничному транспорті наказом Мінфіну від 19.07.2013 р. № 667 внесено нові норми до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон. Згідно із зазначеними змінами у разі використання направленим у службове відрядження працівником електронного проїзного/перевізного документа на потяг підставою для відшкодування витрат на його придбання є роздрукований на паперовому носії посадочний документ (у разі перевезення багажу — роздрукований на паперовому носії перевізний документ; у разі окремого замовлення послуги (зокрема, послуги з користування комплектом постільних речей, резервування місць) — роздрукований на паперовому носії документ на послуги). У разі повернення електронного проїзного/перевізного документа на потяг до звіту додається роздрукований на паперовому носії документ на повернення. Інформацію про наявність та статус електронного проїзного документа можна перевірити на офіційному веб-сайті Державної адміністрації залізничного транспорту України.

Тобто при використанні працівником електронного проїзного документа на потяг підставою для відшкодування витрат на його придбання є роздрукований на паперовому носії посадочний документ (без посадкового талону та документа про оплату).

Також Мінфін зазначив, що питання затвердження типової форми готельного рахунка, обов'язкової до застосування всіма суб'єктами господарювання, не належать до його компетенції.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі