Дату вступления в силу Типовых штатных нормативов ВУЗОВ перенесено на один год

МОН наказом від 30.05.2014 р. № 669 внесло зміни свого наказу від 11.01.2014 р. № 26.Так, змінами перенесено дату набрання чинності Типових штатних нормативів вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації з 1 вересня 2014 року на 01 вересня 2015 року.

Нагадаємо, що вказані Типові штатні нормативи визначають максимальну кількість посад (штатних одиниць) та поширюються на вищі навчальні заклади III - IV рівнів акредитації, заклади післядипломної освіти державної та комунальної форм власності незалежно від підпорядкування, за винятком вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації, що здійснюють підготовку громадян на посади осіб офіцерського, сержантського та старшинського складу для проходження військової служби за контрактом.

Наказ № 669 набирає чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі