Мобилизация транспортных средств предприятий: Минобороны начало подготовку нормативной базы

Міноборони спільно з МВС наказом від 30.05.2014 р. № 344/525 з метою забезпечення функціонування у Збройних Силах України системи обліку транспортних засобів національної економіки, які можуть бути призначені для доукомплектування Збройних Сил України та інших військових формувань на особливий період, затвердили Форму надання відомостей про державну реєстрацію транспортних засобів юридичних осіб.Відомості за цією формою, які МВС надаватиме Міноборони, використовуватимуться останнім для підготовки завдань з передачі транспортних засобів військовим формуванням.

Нагадаємо, що згідно з Законом України від 20.05.2014 р. № 1275-VІІ, який набрав чинності з 08.06.2014 р., виконання військово-транспортного обов'язку по мобілізації, якщо не введено правовий режим воєнного або надзвичайного стану, здійснюється шляхом безкоштовного залучення транспортних засобів підприємств, установ та організацій всіх форм власності для забезпечення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань на умовах їх повернення власникам після оголошення демобілізації.

Наказ № 344/525 набирає чинності з дня фіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі