Утвержден перечень международных и национальных выставочно-ярмарочных мероприятий

Кабмін розпорядженням від 25.06.2014 р. № 605-р затвердив перелік виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні у 2014 році, яким надається статус міжнародних та національних, згідно з додатком.В розпорядженні зазначено, що проведення зазначених виставок і ярмарків здійснюється за рахунок внесків учасників, спонсорів, коштів спеціального фонду бюджетних установ, які беруть у них участь, та інших джерел, не заборонених законодавством.

У цілому, в поточному році кількість виставково-ярмаркових заходів становитиме 107, у тому числі зі статусом міжнародних – 72, і національних – 35. При цьому 51 захід буде проведено у сфері будівництва та промисловості, 21 – буде присвячено агропромисловому комплексу, 24 – охороні здоров'я та фармацевтичній продукції, 5 – книговидавничій сфері, 6 – освіті, науці й туризму.

Затверджений перелік буде надіслано центральним та місцевим органам виконавчої влади, закордонним дипломатичним установам України та іноземних держав в Україні, а також розміщено на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку з метою широкого інформування вітчизняних й іноземних ділових кіл щодо можливості участі у виставках і ярмарках в Україні.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі