Інформація по темі "" | Публікації по тегу
27.06.14
1197 0
Друкувати
Обране

МИНЗДРАВ: с 1 июля 2014 г. операции по поставке и ввозу медизделий будут облагаться НДС по ставке 20 %!

МОЗ на своєму веб-сайті надало роз’яснення ситуації з оподаткування ПДВ операцій з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України медичних виробів.

Нині Перелік медичних виробів, операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України яких підлягають оподаткуванню податком на додану вартість за ставкою 7 відсотків затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 № 118, яка втрачає чинність 1 липня 2014 року.

МОЗ України було розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку медичних виробів, операції з постачання яких підлягають оподаткуванню податком на додану вартість за ставкою 7 відсотків», яким передбачено запровадження зниженої ставки податку на додану вартість (саме 7%) на всі медичні вироби, що відповідає підходу Європейського Союзу, відображеному в Директиві Ради 2006/112/ЄС про спільну систему податку на додатку вартість.

Зазначений проект постанови було надіслано на погодження до зацікавлених органів виконавчої влади та погоджено без зауважень Службою безпеки України, Міністерством внутрішніх справ України, Міністерством доходів і зборів України, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Погоджено із зауваженнями Міністерством фінансів України, а також отримано висновок Міністерства юстиції України та погоджено проект постанови із зауваженнями, які частково були враховані МОЗ України при його доопрацюванні.

Доопрацьований проект постанови 18.06.2014 р. МОЗ України повторно надіслало до Міністерства юстиції України з проханням погодити в одноденний термін.

Проте станом на сьогодні відповіді від Міністерства юстиції України не надходило.

У зв’язку із вищевикладеним, МОЗ України інформує, що не прийняття зазначеного проекту постанови призведе до неминучого здорожчаннямедичних виробів, оскільки з 1 липня 2014 року операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України медичних виробів будуть підлягати оподаткуванню податком на додану вартість за ставкою 20 відсотків. 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі