Інформація по темі "" | Публікації по тегу
01.07.14
2473 0
Друкувати
Обране

Госказначейство: по каким КЭКР осуществлять возмещение НДФЛ с подъемной помощи?

Госказначейство в листі від 04.06.2014 р. № 17-08/545-13343 розглянуло питання щодо застосування кодів економічної класифікації видатків при відшкодуванні ПДФО з підйомної допомоги. 

В листі нагадується, що згідно зі ст. 168.5 Податкового кодексу України суми ПДФО, що утримуються з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, особами рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, Державної кримінально-виконавчої служби України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, державної пожежної охорони, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції у зв'язку з виконанням обов'язків несення служби, спрямовуються виключно на виплату рівноцінної та повної компенсації втрат доходів цієї категорії громадян.

В свою чергу Порядком виплати щомісячної грошової компенсації сум податку з доходів фізичних осіб, що утримуються з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, затвердженим постановою КМУ від 15.01.2004 р. № 44, визначено, що виплата грошової компенсації здійснюється установами (організаціями, підприємствами), що утримують військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу, за рахунок відповідних коштів, які є джерелом доходів цих осіб, шляхом рівноцінного та повного відшкодування втрат частини грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних у зв'язку з виконанням ними своїх обов'язків під час проходження служби, що пов'язані з утриманням ПДФО.

Враховуючи зазначене вище Госказначейство зазначило, що якщо законодавством передбачена грошова компенсація сум ПДФО, отриманих у вигляді підйомної допомоги, то виплата грошової компенсації має здійснюватись за тим кодом економічної класифікації видатків, за яким нараховується джерело цих доходів та сплачується зазначений податок.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі