Інформація по темі "" | Публікації по тегу
02.07.14
1734 0
Друкувати
Обране

Награды работникам: начислять ли ЕСВ?

Міндоходівці в Базі Знань відповіли на питання: чи є базою нарахування ЄСВ вартість подарунків (зокрема, квітів, медалей, нагрудних знаків, грамот, відомчих заохочувальних відзнак тощо), безоплатно переданих роботодавцем працівникам та особам, які не перебувають з ним у трудових відносинах, до ювілейних та пам'ятних дат?

Контролери роз'яснили, що критерієм віднесення певної виплати у грошовій чи натуральній формі до заробітної плати є можливість використання цієї виплати працівником для задоволення особистих потреб або потреб інших членів сім'ї. Вартісний еквівалент квітів, медалей, нагрудних знаків, грамот, відомчих заохочувальних відзнак тощо таким визнаний бути не може, отже, не належить до заробітної плати.

Враховуючи зазначене, вартість подарунків (зокрема, квітів, медалей, нагрудних знаків, грамот, відомчих заохочувальних відзнак тощо), безоплатно переданих роботодавцем працівникам та особам, які не перебувають з ним у трудових відносинах, до ювілейних та пам'ятних дат, не є базою нарахування ЄСВ.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі