Обеспечение временного проживания переселенцев из Крыма: Кабмин выделил средства и утвердил порядок их использования

Кабмін постановою від 25.06.2014 р. № 213 постановив виділити обласним та Київській міській державним адміністраціям кошти у сумі 25 166,19 тис. гривень для надання грошової допомоги на тимчасове проживання сім’ям, які переселилися з АР Крим та м. Севастополя, за розподілом згідно з додатком. Також Кабмін затвердив Порядок використання коштів резервного фонду державного бюджету для надання грошової допомоги на тимчасове проживання сім’ям, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Порядком встановлено, що кошти резервного фонду державного бюджету використовуються для надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з АР Крим та м. Севастополя‚ у санаторно-курортних і оздоровчих закладах, закладах та установах соціального захисту населення, а також гуртожитках та готелях (далі — грошова допомога).

Грошова допомога надається всім категоріям сімей, які переселилися з АР Крим та м. Севастополя, у тому числі сім’ям військовослужбовців.

За рахунок коштів резервного фонду державного бюджету грошова допомога надається кожній сім’ї, яка переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя‚ з розрахунку до 75% вартості проживання на добу, але не більш як 200 гривень на кожного члена сім’ї.

Постанова № 213 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі