Інформація по темі "" | Публікації по тегу
03.07.14
1051 0
Друкувати
Обране

Обеспечение временного проживания переселенцев из Крыма: Кабмин выделил средства и утвердил порядок их использования

Кабмін постановою від 25.06.2014 р. № 213 постановив виділити обласним та Київській міській державним адміністраціям кошти у сумі 25 166,19 тис. гривень для надання грошової допомоги на тимчасове проживання сім’ям, які переселилися з АР Крим та м. Севастополя, за розподілом згідно з додатком. 

Також Кабмін затвердив Порядок використання коштів резервного фонду державного бюджету для надання грошової допомоги на тимчасове проживання сім’ям, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Порядком встановлено, що кошти резервного фонду державного бюджету використовуються для надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з АР Крим та м. Севастополя‚ у санаторно-курортних і оздоровчих закладах, закладах та установах соціального захисту населення, а також гуртожитках та готелях (далі — грошова допомога).

Грошова допомога надається всім категоріям сімей, які переселилися з АР Крим та м. Севастополя, у тому числі сім’ям військовослужбовців.

За рахунок коштів резервного фонду державного бюджету грошова допомога надається кожній сім’ї, яка переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя‚ з розрахунку до 75% вартості проживання на добу, але не більш як 200 гривень на кожного члена сім’ї.

Постанова № 213 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі