О минимальном размере помощи по безработице с 1 июля 2014 года

Фонд загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття постановою від 29.05.2014 р. № 8 продовжив дію своєї постанови від 12.05.2012 р. № 327 «Про мінімальний розмір допомоги по безробіттю» до 31.08.2014 року.Також встановлено, що мінімальний розмір допомоги по безробіттю для осіб, зазначених у ч. 2 ст. 22 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», у розмірі 544 гривні.

Нагадаємо, що до вказаних осіб відносяться застраховані особи, визнані в установленому порядку безробітними, які протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, за даними Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування мають страховий стаж менше шести місяців або звільнені з останнього місця роботи з підстав, передбачених ст. 37, пунктами 3, 4, 7 і 8 ст. 40, статтями 41 і 45 Кодексу законів про працю України, особи, зазначені у ч. 2 ст. 6 цього Закону, мають право на допомогу по безробіттю у мінімальному розмірі.

Також встановлено, що у разі якщо застрахованій особі, страховий стаж якої протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, становить не менше ніж шість місяців, розрахований розмір допомоги по безробіттю менший за 76,9 % від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, допомога по безробіттю такій особі виплачується у розмірі 76,9 % від прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Постанова № 8 набирає чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі