О минимальном размере помощи по безработице с 1 июля 2014 года

Фонд загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття постановою від 29.05.2014 р. № 8 продовжив дію своєї постанови від 12.05.2012 р. № 327 «Про мінімальний розмір допомоги по безробіттю» до 31.08.2014 року.Також встановлено, що мінімальний розмір допомоги по безробіттю для осіб, зазначених у ч. 2 ст. 22 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», у розмірі 544 гривні.

Нагадаємо, що до вказаних осіб відносяться застраховані особи, визнані в установленому порядку безробітними, які протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, за даними Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування мають страховий стаж менше шести місяців або звільнені з останнього місця роботи з підстав, передбачених ст. 37, пунктами 3, 4, 7 і 8 ст. 40, статтями 41 і 45 Кодексу законів про працю України, особи, зазначені у ч. 2 ст. 6 цього Закону, мають право на допомогу по безробіттю у мінімальному розмірі.

Також встановлено, що у разі якщо застрахованій особі, страховий стаж якої протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, становить не менше ніж шість місяців, розрахований розмір допомоги по безробіттю менший за 76,9 % від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, допомога по безробіттю такій особі виплачується у розмірі 76,9 % від прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Постанова № 8 набирає чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі