Інформація по темі "" | Публікації по тегу
03.07.14
1236 0
Друкувати
Обране

Минсоцполитики: об индексации зарплаты и премии

Мінсоцполітики в листі від 24.09.2012 р. № 325/10/136-12 надало роз'яснення щодо індексації заробітної плати.

Так держорган роз'яснив, що якщо у працівників відбувається підвищення заробітної плати на суму меншу, ніж сума індексації, яка повинна нараховуватись у місяці підвищення, здійснюється підвищення заробітної плати та додається сума індексації, визначена з урахуванням суми підвищення заробітної плати. Визначена сума індексації фіксується і виплачується у такому розмірі до наступного збільшення заробітної плати, при якому таке збільшення перевищить фіксовану суму індексації.

Якщо не відбувається права на нарахування нових сум індексації, при наступному збільшенні заробітної плати зафіксована величина індексації не зменшується на суму підвищення заробітної плати.

У разі зменшення вже визначеної фіксованої суми індексації на суму наступного підвищення заробітної плати у працівника не відбуватиметься підвищення заробітної плати до тих пір, поки сума підвищення не перевищить зазначену фіксовану величину. Отже, норма прикладу 4 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, в якій наведено приклад проведення індексації у разі підвищення доходів, передбачена з метою недопущення зменшення гарантії щодо забезпечення достатнього рівня життя та підтримання купівельної спроможності населення.

Стосовно премії Мінсоцполітики зазначило, що вона є об'єктом індексації. Проте, враховуючи, що премія, як правило, не має постійного характеру виплати (щомісячно змінюється її розмір), при визначенні базового місяця при проведенні індексації вона не враховується.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі