Інформація по темі "" | Публікації по тегу
07.07.14
1176 0
Друкувати
Обране

Изменения в инструкции по направлению работников Госспецсвязи в загранкомандировку

Адміністрація Держслужби спецзв'язку та захисту інформації України наказом від 06.06.2014 р. № 270 внесла зміни до Інструкції про особливості направлення осіб рядового і начальницького складу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України у службові відрядження в межах України та за кордон.

Змінами встановлено, що якщо наказом про відрядження передбачено повернення співробітника з відрядження у вихідні або святкові чи неробочі дні, йому може надаватися інший день відпочинку.

Також уточнено, що якщо відрядження здійснюється з метою забезпечення урядовим зв'язком вищих посадових осіб держави, технічне завдання не готується. При цьому отримання дозволу Прем'єр-міністра України (Першого віце-прем'єр-міністра України, Віце-прем'єр-міністра України згідно з визначеним Кабінетом Міністрів України розподілом повноважень) на здійснення таких відряджень за кордон організовує орган Держспецзв'язку, співробітник якого відповідно до плану відряджень органу Держспецзв'язку направляється у службове відрядження за кордон.

Розширено норми Інструкції, які регулюють порядок проходження інструктажу робітників направлених у відрядження за кордон та проходження співбесіди після повернення з такого відрядження.

Наказ № 270 набирає чинності з дня офіційного опублікування. Готується до опублікування в «ОВУ» № 53 від 11.07.2014 р.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі