Інформація по темі "" | Публікації по тегу
07.07.14
1492 0
Друкувати
Обране

С 2015 года арендная плата за водные объекты будет поступать в местные бюджеты

Верховна Рада України, 4 липня 2014 р., ухвалила Закон «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» щодо зарахування орендної плати за водні об'єкти до місцевих бюджетів».

Законом з 1 січня 2015 року змінено порядок зарахування до місцевих бюджетів орендної плати за водні об’єкти (їх частини), що надаються в оренду Радою міністрів АР Крим, обласними, районними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями і органами місцевого самоврядування, встановивши, що:

— така орендна плата є складовою доходів загального фонду місцевих бюджетів, які не враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів, та зараховується відповідно до бюджету АР Крим, обласних, районних бюджетів і бюджетів місцевого самоврядування (зміни до ст. 69 Бюджетного кодексу України);

— плата за надані в оренду ставки, що знаходяться в басейнах річок загальнодержавного значення, виключається зі складу доходів бюджету АР Крим та обласних бюджетів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів (зміни до ст. 66 Бюджетного кодексу України). Відповідно вносяться зміни до ст. 98 Бюджетного кодексу України.

Такі зміни запропоновані у зв’язку із зміною підходу до надання в оренду водних об’єктів.

Відповідний законопроект зареєстровано за № 4076а.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі