Інформація по темі "" | Публікації по тегу
07.07.14
1006 0
Друкувати
Обране

Возвращаем Фонду частичную оплату за путевку в крымский санаторий: утвержден временный порядок

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності постановою від 30.05.2014 р. № 19 затвердив Тимчасовий порядок повернення коштів, що перераховані на рахунок робочого органу Фонду як часткова оплата вартості путівки.

Цей Тимчасовий порядок визначає умови повернення коштів, що перераховані на рахунок робочого органу Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності як часткова оплата вартості путівки відповідно до п. 4.13 р. IV Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Дія цього Тимчасового порядку поширюється на випадки, що стосуються неможливості отримання або отримання не в повному обсязі застрахованими особами (добровільно застрахованими особами) і членами їх сімей послуг із санаторно-курортного лікування у період з 01 березня 2014 року в санаторно-курортних закладах, розташованих на території АР Крим, з причини відмови надання зазначених послуг санаторно-курортними закладами.

Повернення коштів часткової оплати вартості путівки, яка повністю або частково не була використана застрахованою особою, здійснюється районною, міжрайонною, міською виконавчою дирекцією відділення Фонду повністю або у пропорційних розмірах за фактично ненадані послуги із санаторно-курортного лікування в санаторно-курортному закладі.

Постанова № 19 набирає чинності з дня офіційного опублікування і діє до 31 грудня 2014 року. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі