Утверждена новая инструкция по организации учета личного состава Вооруженных Сил

Міноборони України наказом від 26.05.2014 р. № 333 затвердило нову Інструкцію з організації обліку особового складу Збройних Сил України.Нова Інструкція визначає:

— організацію і порядок обліку в мирний час і в особливий період осіб офіцерського, рядового, сержантського і старшинського складу, курсантів і працівників Збройних Сил України в органах військового управління, з'єднаннях, військових частинах, вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, установах і організаціях, на кораблях і в підрозділах;

— завдання і види обліку, призначення облікових документів, порядок їх складання і ведення;

— обов'язки посадових осіб, відповідальних за організацію і ведення обліку особового складу;

— порядок персонального обліку безповоротних втрат особового складу в особливий період;

— порядок видання, обліку, зберігання, розсилки наказів по особовому складу і облікових документів.

Крім того Міноборони визнало таким, що не застосовується у Збройних Силах України наказ Міністра оборони СРСР від 01.11.1982 р. № 0200/ДСК «О введении в действие Наставления по учету личного состава Советской Армии и Военно-Морского Флота» та скасувало наказ Міноборони України 30.12.1999 р. № 411 «Про організацію і порядок ведення автоматизованого обліку військовослужбовців (військовозобов'язаних) Збройних Сил України».

Наказ № 333 набирає чинності з дня його офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі