Інформація по темі "" | Публікації по тегу
09.07.14
1902 0
Друкувати
Обране

Утвержден новый порядок взаимодействия госорганов и учреждений по вопросам профреабилитации, занятости и трудоустройства инвалидов

Мінсоцполітики наказом від 03.06.2014 р. № 347 затвердило Порядок взаємодії державних органів та установ щодо професійної реабілітації, зайнятості та працевлаштування інвалідів.

Цей Порядок визначає механізм взаємодії структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві та м. Севастополі державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах рад (далі — управління соціального захисту), центру зайнятості в АР Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських центрів зайнятості (далі — регіональні центри зайнятості), районних, міськрайонних, міських та районних у містах центрів зайнятості (далі — центри зайнятості), відділень Фонду соціального захисту інвалідів (далі — відділення Фонду), центрів професійної реабілітації інвалідів (далі — реабілітаційні установи) з питань професійної реабілітації, зайнятості та працевлаштування інвалідів.

Встановлено, що управління соціального захисту, центри зайнятості, відділення Фонду, реабілітаційні установи надають на безоплатній основі інформаційно-консультаційні послуги інвалідам та роботодавцям стосовно професійної реабілітації, зайнятості та працевлаштування інвалідів, що належать до їх компетенції.

Наказ № 347 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

В свою чергу втратить чинність наказ Міністерства праці та соціальної політики України від 03.05.2007 р. № 201 «Про затвердження Порядку взаємодії органів праці та соціального захисту населення, центрів зайнятості, відділень Фонду соціального захисту інвалідів, центрів професійної реабілітації інвалідів і навчальних закладів системи Мінпраці щодо працевлаштування інвалідів». 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі