Утверждено положение о высших военных учебных заведениях

Міноборони України наказом від 03.06.2014 р. № 350 затвердило Положення про вищі військові навчальні заклади.Це Положення визначає повноваження вищих військових навчальних закладів, їх структуру, склад учасників навчально-виховного процесу, права та обов'язки особового складу.

Встановлено, що вищі військові навчальні заклади (далі — ВВНЗ) є суб'єктами освітньої діяльності в системі військової освіти, інтегровані в державну систему освіти та створені з метою підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації військових фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України, інших утворених відповідно до Законів України військових формуваннях, а також відповідних фахівців з питань оборонно-мобілізаційної роботи центральних та місцевих органів виконавчої влади.

Наказ № 350 набирає чинності з дня офіційного опублікування. Готується до опублікування в «ОВУ» № 54 від 15.07.2014 р.

В свою чергу втратить чинність наказ Міністра оборони України від 21.06.2004 р. № 221 «Про затвердження Положення про вищі військові навчальні заклади Збройних Сил України».Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі