Нашi сайти:

Минмолодежьспорт определилось с порядком предоставления физкультурным учреждениям спортинвентаря

Мінмолодьспорт наказом від 10.06.2014 р. № 1851 затвердило Порядок забезпечення закладів фізичної культури і спорту спортивним обладнанням, спортивним інвентарем та встановлення строків їх використання.Порядок встановлює організацію забезпечення спортивним обладнанням та спортивним інвентарем дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, шкіл вищої спортивної майстерності, центрів олімпійської підготовки для забезпечення належного рівня проведення навчально-тренувального процесу та участі у спортивних змаганнях і строки їх використання.

Встановлено, що придбання спортивного обладнання та спортивного інвентарю здійснюється відповідно до законодавства з виділених бюджетних асигнувань на зазначені цілі, виходячи з фінансових можливостей відповідного закладу фізичної культури і спорту, згідно з Переліком спортивного обладнання, спортивного інвентарю для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, шкіл вищої спортивної майстерності, центрів олімпійської підготовки, що додається до цього Порядку.

Потреба у визначенні необхідної кількості спортивного обладнання та спортивного інвентарю для придбання закладам фізичної культури і спорту визначається з урахуванням кількості вихованців, учнів (студентів), спортсменів, які займаються у відділеннях з кожного виду спорту окремо, враховуючи специфіку організації навчально-тренувального процесу, передбаченого навчальною програмою з відповідного виду спорту.

Вихованці, учні (студенти), спортсмени та тренери (тренери-викладачі, вчителі зі спорту) забезпечуються спортивним обладнанням та спортивним інвентарем безкоштовно.

Спортивне обладнання та спортивний інвентар видаються матеріально відповідальною особою закладу фізичної культури і спорту тренеру (тренеру-викладачу, вчителю зі спорту) або особі, яка відповідає за організацію проведення відповідного навчально-тренувального процесу або відповідного спортивного заходу, на підставі особистої заяви. Видача спортивного обладнання та спортивногоінвентарю оформляється наказом закладу фізичної культури і спорту за підписом керівника цього закладу.

Наказ № 1851 набирає чинності з дня офіційного опублікування. Готується до опублікування в «ОВУ» № 54 від 15.07.2014 р.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі