Інформація по темі "" | Публікації по тегу
10.07.14
1787 0
Друкувати
Обране

Получили не правильно заполненную налоговую накладную: какие показатели указывать в приложении Д8 к декларации по НДС?

Міндоходівці в Базі Знань відповіли на питання: які показники (вірні чи помилкові) вказуються покупцем у графах 4, 5, 6 та 7 таблиці 2 додатка 8 (Д8) до податкової декларації з ПДВ у разі порушення продавцем порядку заповнення податкової накладної та/або порядку її реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних?

Контролери нагадали, що у разі відмови постачальника надати податкову накладну (порушення ним порядку заповнення та/або порядку реєстрації в ЄРПН) до декларації додаються заява про відмову постачальника надати податкову накладну (порушення ним порядку заповнення та/або порядку реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних) за формою Д8 (додаток 8) та копії документів, передбачених п. 201.10 ПКУ.

Оскільки підставою для включення сум ПДВ до податкового кредиту у разі порушення продавцем порядку заповнення податкової накладної та/або порядку її реєстрації в ЄРПН є заява зі скаргою на такого продавця, то:

— при заповненні граф 4 «дата податкової накладної», 5 «номер податкової накладної» зазначаються реквізити отриманої податкової накладної,

— у графах 6 «Обсяг поставки (без ПДВ)», 7 «Сума ПДВ» таблиці 2 такої заяви платнику податку необхідно вказувати вірні показники.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі