Нашi сайти:

Изменения в порядке лицензирования деятельности по предоставлению образовательных услуг

КМУ постановою від 05.05.2014 р. № 233 вніс зміни до Порядку ліцензування діяльності з надання освітніх послуг.Змінами розширено перелік видів діяльності з надання таких освітніх послуг у сфері вищої освіти. Так, замість діяльності за програмами іноземних навчальних закладів, тепер буде підлягати ліцензуванню діяльність:

— за програмами іноземних навчальних закладів (крім діяльності, що провадиться ВНЗ України III - IV рівня акредитації за акредитованими програмами ВНЗ держав - членів Європейського Союзу, аналогічними акредитованим напрямам підготовки (спеціальностям) відповідного навчального закладу);

— з надання освітніх послуг навчальними закладами іноземних держав або їх філіями.

Відкориговано перелік документів, які необхідно подавати навчальним закладам для отримання ліцензії. Так, тепер не потрібно буде подавати:

— документ, що засвідчує підтримку органом управління ініціативи навчального закладу щодо ліцензування освітньої послуги;

— копії затверджених в установленому порядку кваліфікаційних, освітньо-кваліфікаційних характеристик, навчальних, освітньо-професійних програм.

Також змінами збільшено строк на який видається ліцензія. Якщо раніше вона видавалася на строк від 3 до 12 років включно, то тепер буде надаватися на строк від 5 до 12 років.

Постанова № 233 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі