Інформація по темі "" | Публікації по тегу
11.07.14
1078 0
Друкувати
Обране

Изменения в порядке лицензирования деятельности по предоставлению образовательных услуг

КМУ постановою від 05.05.2014 р. № 233 вніс зміни до Порядку ліцензування діяльності з надання освітніх послуг.

Змінами розширено перелік видів діяльності з надання таких освітніх послуг у сфері вищої освіти. Так, замість діяльності за програмами іноземних навчальних закладів, тепер буде підлягати ліцензуванню діяльність:

— за програмами іноземних навчальних закладів (крім діяльності, що провадиться ВНЗ України III - IV рівня акредитації за акредитованими програмами ВНЗ держав - членів Європейського Союзу, аналогічними акредитованим напрямам підготовки (спеціальностям) відповідного навчального закладу);

— з надання освітніх послуг навчальними закладами іноземних держав або їх філіями.

Відкориговано перелік документів, які необхідно подавати навчальним закладам для отримання ліцензії. Так, тепер не потрібно буде подавати:

— документ, що засвідчує підтримку органом управління ініціативи навчального закладу щодо ліцензування освітньої послуги;

— копії затверджених в установленому порядку кваліфікаційних, освітньо-кваліфікаційних характеристик, навчальних, освітньо-професійних програм.

Також змінами збільшено строк на який видається ліцензія. Якщо раніше вона видавалася на строк від 3 до 12 років включно, то тепер буде надаватися на строк від 5 до 12 років.

Постанова № 233 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі