Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
771 0
Друкувати
Обране

Изменения в порядке лицензирования деятельности по предоставлению образовательных услуг

КМУ постановою від 05.05.2014 р. № 233 вніс зміни до Порядку ліцензування діяльності з надання освітніх послуг.Змінами розширено перелік видів діяльності з надання таких освітніх послуг у сфері вищої освіти. Так, замість діяльності за програмами іноземних навчальних закладів, тепер буде підлягати ліцензуванню діяльність:

— за програмами іноземних навчальних закладів (крім діяльності, що провадиться ВНЗ України III - IV рівня акредитації за акредитованими програмами ВНЗ держав - членів Європейського Союзу, аналогічними акредитованим напрямам підготовки (спеціальностям) відповідного навчального закладу);

— з надання освітніх послуг навчальними закладами іноземних держав або їх філіями.

Відкориговано перелік документів, які необхідно подавати навчальним закладам для отримання ліцензії. Так, тепер не потрібно буде подавати:

— документ, що засвідчує підтримку органом управління ініціативи навчального закладу щодо ліцензування освітньої послуги;

— копії затверджених в установленому порядку кваліфікаційних, освітньо-кваліфікаційних характеристик, навчальних, освітньо-професійних програм.

Також змінами збільшено строк на який видається ліцензія. Якщо раніше вона видавалася на строк від 3 до 12 років включно, то тепер буде надаватися на строк від 5 до 12 років.

Постанова № 233 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд