Інформація по темі "" | Публікації по тегу
11.07.14
1744 0
Друкувати
Обране

Изменения в условиях оплаты труда работников заведений здравоохранения и учреждений соцзащиты населения

Мінсоцполітики спільно з МОЗ наказом від 18.06.2014 р. № 398/405 внесли зміни до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення (далі — Умови).

Змінами уточнено, що посадові оклади (тарифні ставки) з 1 січня 2014 р. розраховуються виходячи з розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду — 852 гривні.

Також уточнено, що заступникам керівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення, заступникам керівників структурних підрозділів цих закладів та установ посадові оклади встановлюються на 5 - 15 % нижче від посадового окладу відповідного керівника, а головному бухгалтеру — на 10 - 30 %.

Заступникам керівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення (крім заступника керівника з медсестринства) і головному бухгалтеру посадові оклади встановлюються з урахуванням норм п. 1.5 Умов без урахування підвищень за кваліфікаційну категорію, шкідливі та важкі умови праці.

Встановлено, що час, коли працівник отримував допомогу по безробіттю у разі втрати роботи у зв'язку зі скороченням штатів або проведенням організаційних заходів, закінченням строку контракту, підлягає зарахуванню до стажу безперервної роботи і дає право на отримання надбавки за тривалість безперервної роботи за умови, якщо цьому періоду безпосередньо передувала і за ними слідувала робота, яка дає право на цю надбавку.

Перелік закладів (підрозділів) та посад, робота в (на) яких дає право на підвищення посадових окладів (ставок) у зв'язку зі шкідливими та важкими умовами праці доповнено новим пунктом 4.2 «Працівники спеціалізованих медико-соціальних експертних комісій, центрів (бюро) медико-соціальної експертизи для хворих на туберкульоз, крім тих, перелік яких затверджено у пункті 5.1».

Також керівникам закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення наказано установити у штатних розписах посадові оклади (тарифні ставки) працівників із 1 жовтня 2014 р. відповідно у таких розмірах:

1 тарифного розряду — 1218 гривень;

2 тарифного розряду — 1223 гривні;

3 тарифного розряду — 1233 гривні;

4 тарифного розряду — 1243 гривні;

5 тарифного розряду — 1253 гривні;

6 тарифного розряду — 1263 гривні.

Наказ 398/405 набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Готується до опублікування в «ОВУ» № 55 від 18.07.2014 р.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі