Нашi сайти:

Кабмин подкорректировал порядок приобретения студентами проездных билетов

Кабмін постановою від 09.07.2014 р. № 245 вніс до своєї постанови від 05.04.1999 р. № 541 «Про затвердження Порядку надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів I—IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів у міському й приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному і залізничному транспорті територією України».Так, змінами уточнено, що студенти та учні мають право придбавати проїзні документи (квитки) за половину їх вартості для проїзду у загальних, плацкартних вагонах, вагонах другого та третього класу всіх категорій поїздів приміського та міжміського сполучення і всіх вагонах регіональних поїздів.

Пільговий проїзд у поїздах міжміського сполучення студентам та учням оформляється в разі, коли статус студента (учня) підтверджується даними, що містяться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Постанова № 245 набирає чинності з дня її опублікування, крім абз. 3 пп. 2 п. 2 змін, який набирає чинності з 1 жовтня 2014 року. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі