Інформація по темі "" | Публікації по тегу
17.07.14
1276 0
Друкувати
Обране

Есть перплата по земельному налогу: как заполнять строки 8 и 16 декларации?

Міндоходівці в Базі Знань відповіли на питання: чи враховується переплата по платі за землю, яка обліковується в інтегрованій картці платника податків, при заповненні рядка 8 або 16 податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)?

Контролери роз'яснили, що переплата по платі за землю, що обліковується в інтегрованій картці платника податків, не враховується при заповненні рядка 8 або 16 декларації. При цьому при виправленні помилок, допущених платниками плати за землю у деклараціях минулих звітних (податкових) періодів, у рядках 8 та 16 декларації, в якій здійснюється таке виправлення, зазначається розмір заниження (недоплати) податкового зобов'язання минулих податкових періодів, який визначається як різниця податкового зобов'язання з декларації, в якій допущено помилки, та податкового зобов'язання з урахуванням уточнень.

Крім того, міндоходівці нагадали, уточнювати самостійно виявлені помилки потрібно у «старій» декларації з плати за землю, затвердженій наказом ДПАУ від 24.12.2010 р. № 1015. Нова декларація, затверджена наказом Міндоходів від 30.12.2013 р. № 865 буде використовуватись починаючи з 01.01.2015.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×