А ви вже визначилися з передплатою професійних видань на наступний рік?

Ми живемо в час, коли пропозиція перевищує попит, тому часом дуже важко визначитися з вибором. Особливо щодо речей, які потрібно обирати ретельніше, ніж ті, що призначені для повсякденного користування і купуються без приділення значної уваги їх вибору.


Що казати, коли потрібно зробити вибір на цілий наступний рік? Адже від цього рішення залежить спокій на роботі та стабільність в робочих справах.

Розповімо, чому, на нашу думку, потрібно оформити передплату на «Великий Бюджетний Комплект»

  1. До комплекту входять видання, в яких зібрана інформація, що задовольнить потреби кожної галузі бюджетної сфери (бухгалтерію, кадровий відділ, органи місцевого самоврядування та державної служби). 
  2. Цим матеріалам можна довіряти, адже їх надають досвідчені експерти, практики та консультанти з офіційних установ.
  3. Приємний бонус — онлайн-курс «Облік матеріальних цінностей у бюджетних установах», в якому зібрані роз’яснення щодо змін в обліку у бюджетному секторі. 
  4. Економія коштів. Передплата на рік чотирьох видань, ще й онлайн-курсу, не в складі комплекту коштує значно дорожче. Економія складає понад 1000 грн. 
  5. Подарунок особисто для вас — автономний робот-пилосос. Сьогодні це дуже популярна техніка, яку прагне придбати кожен. Вам ми його просто даруємо! 

Сподіваємося, у вас не залишилося сумнівів щодо вигідності нашої пропозиції. Не гайте часу та залишайте заявку на комплект

Ви не пошкодуєте про свій вибір!


 

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі