Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
3534 0
Друкувати
Обране

Бюджетна бухгалтерія, березень, 2020/№ 11

Сьогодні вийшов черговий номер журналу Бюджетна бухгалтерія за березень 2020 р. № 11, до вашої уваги зміст номеру


«Противірусні» закони: річну е-декларацію можна подати до 1 червня Законотворці екстрено розглянули, прийняли, підписали та опублікували два «противірусних» закони. Ці документи датовані 17.03.2020 р. та мають номери 530-IX та 533-IX.

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 Постанова від 16.03.2020 р. № 215

Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на покращення соціального захисту окремих категорій педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти у 2020 році Постанова від 03.03.2020 р. № 179 (витяг)

Допомога молодим учителям: порядок виплати, фінансування та облік Ще наприкінці минулого року Кабмін затвердив постанову «Про виплату допомоги вчителям закладів загальної середньої освіти» від 15.11.2019 р. № 1028 (далі — постанова № 1028). Нею передбачається, що вчителі закладів загальної середньої освіти (далі — ЗСО), які мають стаж педагогічної роботи до 10 років, отримають у 2020 році допомогу у розмірі 10 прожитмінімумів для працездатних осіб (далі — ПМПО) (п. 1 постанови № 1028).

Щодо оплати праці працівників закладів освіти під час призупинення навчання через карантин Лист від 13.03.2020 р. № 1/9-161

Запитували — відповідаємо: трудові відносини, оплата праці та оподаткування Ми продовжуємо нашу традиційну рубрику «Запитували — відповідаємо». В ній наведені відповіді на популярні запитання з чату, що розміщений на порталі «Бухгалтер.ком.юа», а також ті, що надійшли на адресу електронної пошти редакції журналу «Бюджетна бухгалтерія»: bb@id.factor.ua. Цього разу ми відповімо на запитання, які стосуються оформлення трудових відносин, оплати праці та оподаткування, а також висвітлимо багато інших тем.

Матдопомога від сільради: чи потрібно оподатковувати? Згідно з програмами соціального захисту населення сільська рада надає жителям села матеріальну допомогу на різні цілі, зокрема на лікування, поховання, родичам загиблих та поранених під час виконання завдань у рамках операції Об’єднаних сил, багатодітним сім’ям. Чи оподатковується така допомога ПДФО, ВЗ та ЄСВ? Як відобразити її у звітності?

Строки оприлюднення документів та інформації під час здійснення закупівель до та після 19 квітня 2020 року Державна казначейська служба України повідомила про строки оприлюднення документів та інформації під час здійснення закупівель до та після 19.04.2020 р. Роз’яснення розміщене за посиланням: treasury.gov.ua/ua/diyalnist/publichni-zakupivli/metodologichni-rekomendaciyi/termini-oprilyudnennyainformaciyi-pid-chas-zdijsnennya-zakupivel. Знайомтесь!

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд