Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
6546 2
Друкувати
Обране

Бюджетна бухгалтерія / квітень / 2019 / №14

Сьогодні вийшов черговий номер газети Бюджетна бухгалтерія за квітень 2019 р. № 14, до вашої уваги зміст номеру


Інформаційна сторінка

Безоплатна передача авто: визначаємо ключові моменти Передача майна від однієї бюджетної установи до іншої в межах одного розпорядника — поширена операція. Але залежно від того, яке саме майно буде передано, при оформленні та обліку таких операцій виникають різні нюанси. До того ж бухгалтери ще й досі плутаються при здійсненні таких операцій. Тому цього разу розглянемо ситуацію, коли на підставі рішення головного розпорядника бюджетна установа передала іншій установі транспортний засіб.

  • Яку підготовчу роботу необхідно провести установі, що передає авто? Які документи оформити та передати? Які дії слід провести установі, що отримала такий транспортний засіб? Який порядок відображення операцій з передачі-приймання такого об’єкту в обліку? Відповіді на ці та інші запитання ви знайдете у консультації.

Централізоване постачання ліків: особливості обліку Міська лікарня підпорядковується територіальній громаді міста. На підставі наказу обласного Департаменту охорони здоров’я міська лікарня отримує від розпорядників обласного бюджету такі види запасів:

  • — вакцини — від обласної дитячої лікарні;
  • — протитуберкульозні препарати — від облтубдиспансеру.
  • Як лікарні оприбуткувати ці запаси? Як відобразити в обліку такі операції іншим розпорядникам коштів?

Індексуємо стипендії у 2019 році Розміри академічних та соціальних стипендій в останній раз підвищувалися в листопаді 2017 року. Не варто забувати, що стипендії є об’єктом індексації. У сьогоднішній статті ми розглянемо особливості індексації цього виду доходу у 2019 році.

Відпустка посадової особи ОМС Посадова особа ОМС має право на відпустку тривалістю 62 календарні дні, з яких:

  • — 30 календарних днів — основна щорічна відпустка;
  • — 15 календарних днів — додаткова щорічна відпустка за 15-річний стаж роботи на державній службі;
  • — 17 календарних днів — соціальна відпустка на дітей, як матері двох дітей, з яких одна дитина — інвалід.
  • Чи має право така особа скористатися правом на вказані відпустки повної тривалості, якщо трудовим законодавством передбачено, що загальна тривалість відпусток не може перевищувати 59 календарних днів?

Директор центру СССДМ: тарифний розряд та «стажова» надбавка Який тарифний розряд слід встановити директору районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді? Чи має він право на надбавку за стаж роботи і якщо так, то за яких умов?

Медсестри геріатричного пансіонату: оплачуємо роботу з ліжковими хворими У геріатричному пансіонаті проживають люди похилого віку, інваліди, у тому числі ліжкові хворі. Чи мають право медсестри та молодші медсестри на підвищення посадового окладу у зв’язку зі шкідливими і важкими умовами праці? Чи слід додатково оплачувати їх роботу з обслуговування ліжкових хворих?

Нагадуємо що всі передплатнки газети мають змогу читати електронную версію на сайті https://i.factor.ua

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (2)
buh_1414
06.05.2019
Доброго дня!
Виникло питання щодо оформлення безоплатної передачі автомобіля, та і загалом майна, в межах одного органу управління. В зазначеній статті "Бюджетної бухгалтерії" про передачу авто вказано, що до повноважень комісії з передачі майна віднесено проведення в установленому законодавством порядку інвентаризації майна, яке підлягає передачі. І що у випадку, зазначеному як приклад, доцільно фактичну наявність майна звірити з даними бух.обліку.
Не зовсім зрозуміло, потрібно оформлювати ще і інвентаризаційний опис майна, що передається? І чи можна посилання на закон, який це регулює? Бо в Положенні №879 про інвентаризацію активів та зобов'язань таких вимог немає.
Світлана
26.06.2019
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, ми закупили чекові принтера в квітні, як правильно нарахувати амортизацію?
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд