Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
3944 0
Друкувати
Обране

Бюджетна бухгалтерія, квітень, 2020/№ 13

Сьогодні вийшов черговий номер журналу Бюджетна бухгалтерія за квітень 2020 р. № 13, до вашої уваги зміст номеру


Бюджетна бухгалтерія, квітень, 2020/№ 13Карантин, відпустка, аліменти: якщо зарплати на все не вистачає В установі працює електрик на 0,5 ставки. У зв’язку із уведенням карантину він з 18.03.2020 р. дотепер перебуває у відпустці «за свій рахунок» за угодою сторін. При цьому щомісяця за рішенням суду та виконавчим листом із його зарплати стягуються аліменти на дитину (сина-студента 19 років) у сумі 1051 грн. Зарплата за відпрацьований у березні час становила 936 грн. У якій сумі слід відрахувати аліменти та чи виплачувати щось самому працівнику?

Оплата простою під час карантину: ВРУ внесла зміни до КЗпП Зауважимо, що якщо установа призупинила свою роботу через карантин, то це — простій. Оплата за час простою здійснюється відповідно до ст. 113 КЗпП. Проте у зазначеній нормі до певного часу не був установлений порядок оплати періоду простою під час карантину.

Щодо проведення атестації педагогічних працівників у 2020 році в умовах карантину Лист від 27.03.2020 р. № 1/9-179

Щодо призупинення конкурсів на зайняття посад державної служби та оголошення нових в умовах карантину Роз’яснення від 27.03.2020 р. № 88-р/з

Пільгові ПДВ-операції: як заповнити додаток 6 3 01.01.2020 р. інформацію про ПДВ-пільги необхідно зазначати в додатку 6 до Декларації з ПДВ. Як це правильно робити? Які дані зазначити в додатку 6? Як розрахувати ПДВ-пільги? Відповіді на ці та інші запитання ви знайдете у нашому матеріалі.

Щодо застосування КЕП Голова тендерного комітету та його члени не мають оформленого КЕП на момент затвердження плану закупiвель. Як діяти у такому випадку, адже цей документ необхідно оприлюднити протягом 5 днів? Чи можна накладати КЕП керівника організації на позиції плану закупівель під час їх публікації в електронній системі Prozorro?

Нові «трудові» штрафи: як з ними жити й не тужити Не помиляється лише той, хто нічого не робить. А якщо вже є помилки, то, на жаль, за них доводиться платити. І сьогодні мова піде про ціну «трудових» помилок. А саме — про розміри штрафів, які передбачені ст. 265 КЗпП. За що і в якому розмірі можуть оштрафувати? Чи можна виправитись і уникнути покарання? Чи є послаблення на період карантину? Про це і не тільки читайте у сьогоднішньому матеріалі.

Соцпрацівник → соцробітник: переведення & суміщення У штатному розписі терцентру є вакантна посада соціального робітника. У зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції та впровадженням карантину є необхідність посилити допомогу громадянам похилого віку, з якими укладено договори на обслуговування. Чи можна тимчасово перевести соціального працівника на посаду соціального робітника або оформити йому суміщення посад?

Простій & відпустки під час карантину: що слід враховувати? Коронавірус атакує — карантин триває. Проте не у всіх роботодавців є можливість організувати дистанційну роботу. А тому доводиться відправляти працівників у відпустки або ж оформляти простій. Як відобразити ці періоди у табелі? Чи потрібно нараховувати під час простою доплату до МЗП? Що робити, якщо на період відпустки або простою припадає лікарняний? Відповіді на ці та інші запитання ви знайдете в таблиці нижче.

Чи індексувати зарплату у квітні 2020 року? Для більшості працівників бюджетної сфери з 01.01.2020 р. були підвищені посадові оклади. Яка ж ситуація складається у зв’язку з цим з індексацією зарплати у квітні 2020 року? Проаналізуємо найбільш поширені групи/категорії.

Карантин у музичній школі: як оплати працю викладача? Як оплатити працю викладачів музичної школи у період карантину? Чи можуть вони працювати дистанційно? Чи повинні педагоги чергувати у школі?

Коефіцієнти для коригування зарплати при виході у відпустку у квітні 2020 року (оклади за ЄТС) 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд