Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
2308 0
Друкувати
Обране

Бюджетна бухгалтерія / липень / 2019 / №25

Сьогодні вийшов черговий номер журналу Бюджетна бухгалтерія за липень 2019 р. № 25, до вашої уваги зміст номеру


Бюджетна бухгалтерія / липень / 2019 / № 25Інформаційна сторінка

Про внесення змін у додатки до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268 Постанова від 19.06.2019 р. № 525

Червневе підвищення окладів в ОМС: вивчаємо та застосовуємо З 25.06.2019 р. згідно з постановою № 525 (див. с. 3 цього номера журналу) було підвищено оклади посадових осіб та службовців ОМС. На що впливає зазначене підвищення? Чи потрібно проводити коригування «середньої»? Що з індексацією? Відповіді на ці та інші запитання ви знайдете у нашій статті.

Скасовано штрафи за порушення касової дисципліни: чи варто розслаблятися Для бюджетних установ, які працюють з готівкою, є приємна новина. З 23 червня 2019 року втратив чинність Указ Президента «Про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки» від 12.06.95 р. № 436/95. Скасування цього документа відбулося завдяки Указу Президента «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких указів Президента України» від 20.06.2019 р. № 418/2019, у тексті якого, серед інших 61 скасованих документів, й зазначено Указ № 436.

Блискавкозахист для будівлі: плануємо та обліковуємо витрати У нашій бюджетній організації виникла необхідність встановити блискавкозахист на адміністративну будівлю. Оплату плануємо здійснити за КЕКВ 2240. Вартість робіт з монтажу блискавкозахисту згідно з договором становить 46000 грн. Як правильно відобразити таку операцію на рахунках бухобліку? Чи потрібно зараховувати на баланс пристрої блискавкозахисту як окремий об’єкт?

Граничний вік на службі в ОМС: нормативні нюанси Яких осіб стосується граничний вік перебування на службі в ОМС? Чи відносяться до цієї категорії службовці (діловод, завідувач господарства)? Вони не посадові особи, але працівники ОМС. У ст. 18 Закону № 2493 зазначено, що граничний вік перебування на службі в органах місцевого самоврядування…, а не перебування на службі саме посадових осіб. Чи можна особу, яка досягла граничного віку перебування, прийняти після звільнення на роботу за контрактом? Чи повинна особа, яку приймають на роботу за контрактом, виконувати роботу, наприклад, начальника відділу кадрів, який перебуває у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами, відповідати усім вимогам, які б висувались до кандидатури при прийнятті на посаду за конкурсом (освітньо-кваліфікаційні, вік тощо)?

Індексуємо зарплату у липні 2019 року На липневу індексацію впливає індекс інфляції за травень 2019 року. Він становить 100,7 %. Яка ситуація складається з індексацією зарплати в липні 2019 року для працівників бюджетної сфери? Розповімо у статті.

Коефіцієнти для коригування зарплати при виході у відпустку в липні 2019 року (оклади за ЄТС)

Нагадуємо що всі передплатнки журналу мають змогу читати електронну версію на сайті https://i.factor.ua 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться