Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
4055 1
Друкувати
Обране

Бюджетна бухгалтерія / липень / 2019 / №26

Сьогодні вийшов черговий номер журналу Бюджетна бухгалтерія за липень 2019 р. № 26, до вашої уваги зміст номеру


ВАЖЛИВО!

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання відпустки усиновлювачам при усиновленні дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування

Відпустка усиновлювачу: розглядаємо законодавчі зміни

Щодо розрахунку лікарняних Лист від 11.06.2019 р. № 311/0/247-19

Працівник брав участь у виборах на платній основі: як розрахувати допомогу в «поствиборний» період

Щодо надання щорічної грошової винагороди Лист від 14.05.2019 р. № 711/0/206-19

Щорічна грошова винагорода педпрацівникам: порція роз’яснень від Мінсоцполітики Надання педагогічним працівникам щорічної грошової винагороди за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків (далі — грошова винагорода) в розмірі до одного посадового окладу передбачено ст. 57 Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 р. № 2145-VIII.

Щодо деяких питань оплати праці медичних працівників закладів освіти Лист від 02.04.2019 р. № 10.1-16/5039/8584

Чи має право старша медсестра дитсадка на доплату за деззасоби? — відповідає МОЗ

Будівельна огорожа: чи варто оприбутковувати на баланс В кошторисі бюджетної установи (Управління капітального будівництва) заплановано видатки на капітальне будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини за КЕКВ 3122. В даний час на об’єкті будівництва підрядна організація виконала роботи, пов’язані зі спорудженням будівельної огорожі, яка виготовлена з профнастилу. Чи необхідно установі зараховувати на баланс таку огорожу та коли її ввести в експлуатацію? (запитання з електронної пошти редакції: bb@id.factor.ua)

Виготовлення проекту землеустрою: коди та облік За якими КПКВКМБ та КЕКВ сільська рада може здійснити видатки на: виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів; виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для громадських пасовищ з подальшою передачею у комунальну власність? Як відобразити такі витрати в бухгалтерському обліку? (запитання з електронної пошти редакції: bb@id.factor.ua)

Зовнішня і внутрішня структура ради Для здійснення повноважень у сфері місцевого самоврядування на відповідній території ОМС створюють виконавчі органи. Але, як показує практика, через неправильне розуміння організаційної структури ради та її виконавчих органів ради часто припускаються помилок. Задля їх уникнення — поговоримо про структуру ради.

«Чужих дітей не буває»: надаємо відпустки усиновлювачу Нещодавно працівниця нашої установи разом із чоловіком усиновила дитину віком 4 роки. На які відпустки має право наша працівниця як усиновлювач? (запитання з електронної пошти редакції: bb@id.factor.ua)

Асистент вихователя інклюзивної групи: оплата, доплата та кількість у штатах У закладі дошкільної освіти із вересня 2019 року заплановано організувати роботу інклюзивної групи. У зв’язку з цим до штатного розпису слід ввести посаду асистента вихователя інклюзивної групи. Скільки штатних одиниць цієї посади необхідно? Який посадовий оклад встановити такому працівнику? Чи має він право на доплату за роботу в інклюзивній групі? (запитання з електронної пошти редакції: bb@id.factor.ua)

Розслідуємо нещасний випадок по-новому Усі нещасні випадки, профзахворювання та аварії, які сталися з працівниками, підлягають розслідуванню роботодавцем. Процедуру, відповідно до якої нещасні випадки кваліфікують і розслідують як пов’язані з виробництвом, з 1 липня регламентує новий Порядок № 337. На які зміни передусім варто звернути увагу, розповімо в сьогоднішній статті.

Нагадуємо що всі передплатнки журналу мають змогу читати електронну версію на сайті https://i.factor.ua 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (1)
josh_ua
08.07.2019
вітаю. до деяких випусків журналу додається спецвипуск. а в самому журналі немає інформації про спецвисук ні на обкладинці ні в змісті. вважаю, що треба в журналі зазначати про спецвипуск.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд