Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
5382 0
Друкувати
Обране

Бюджетна бухгалтерія, липень, 2020/№ 25

Вийшов черговий номер журналу Бюджетна бухгалтерія за липень 2020 р. № 25, до вашої уваги зміст номеру


Прожитмінімум збільшено: на які виплати звернути увагу З 01.07.2020 р. в Україні планово збільшився розмір прожитмінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення та загальний показник на одну особу на місяць.

Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі Наказ від 15.04.2020 р. № 708 (Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 09.06.2020 р. за № 500/34783)

Визначення предмета закупівлі: Порядок — новий, а вимоги — старі Цей матеріал є коментарем до Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 15.04.2020 р. № 708 (див. на с. 4 цього номера). Які зміни та вимоги запроваджено зазначеним Порядком? Саме це зараз й розглянемо.

Допорогові та спрощені закупівлі: запитання-відповіді Як вірно розмежувати допорогові та спрощені закупівлі за новим Законом? Яка взагалі різниця між такими закупівлями? За якими правилами необхідно проводити допорогові закупівлі? Які документи та коли оприлюднювати в електронній системі? Хто повинен займатись допороговими та спрощеними закупівлями в установі? Ці та багато інших запитань наразі хвилюють замовників. Відповіді на них — у нашому матеріалі.

Повернулись гроші за передплату: як діяти бухгалтеру Минулого року наша бюджетна установа передплатила періодичне видання на 2020 рік. Однак у поточному році Укрпошта повернула кошти у зв’язку із закриттям видавництва. Як правильно відобразити цю операцію в бухобліку, якщо у попередньому році на суму передплати було відображено витрати майбутніх періодів (за субрахунком 2911)? Чи потрібно на суму повернутих коштів нараховувати дохід чи слід коригувати накопичений фінансовий результат? Якими мають бути напрями подальшого спрямування зазначених коштів?

Уповноважена особа: як оплатити працю Згідно із нормами Закону про публічні закупівлі відповідальною за організацію та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі є уповноважена особа. Як призначити таку особу? Яким чином оплачувати її роботу? Відповіді на ці та інші запитання ви знайдете у сьогоднішньому матеріалі.

«Оздоровчі» та квартальна премія: нюанси розрахунку У серпні 2020 року працівник іде у щорічну основну відпустку із виплатою допомоги на оздоровлення в розмірі середньомісячної зарплати. У липні йому нараховано премію за ІІ квартал 2020 року. Як врахувати квартальну премію при розрахунку «оздоровчих»?

Чи індексувати зарплату у липні 2020 року? Для більшості працівників бюджетної сфери посадові оклади були підвищені з 01.01.2020 р. Яка ж ситуація складається у зв’язку із цим з індексацією зарплати у липні 2020 року? Проаналізуємо найбільш поширені групи/категорії.

Коефіцієнти для коригування зарплати при виході у відпустку в липні 2020 року (оклади за ЄТС)

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд