Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
5123 0
Друкувати
Обране

Бюджетна бухгалтерія/лютий/2019/№8

Сьогодні вийшов черговий номер газети Бюджетна бухгалтерія за лютий 2019 р. № 8, до вашої уваги зміст номеру


Інформаційна сторінка

Шпаргалка з переоцінки ОЗ: що, коли та як Практика свідчить, що питання щодо проведення переоцінки ОЗ з кожним роком все більше цікавлять бухгалтерів. Ми знаємо, що частина установ у минулому році так і не наважилась провести переоцінку основних засобів, хоча й мала певні фінансові можливості. Чому? Напевне тому, що такий захід, як переоцінка активів, – це завдання, до якого необхідно підготуватись заздалегідь та обміркувати кожен крок. Для того щоб вам було легше впоратись з цим нелегким завданням, ми підготували для вас практичний посібник щодо організації роботи з проведення переоцінки основних засобів і відображення її результатів в обліку та звітності. Цей матеріал містить практичні поради для бухгалтерів, які стануть у пригоді як на етапі прийняття рішення про проведення переоцінки, так і безпосередньо вже при під час її проведення. Також ми навели форми документів, які оформлюють на всіх етапах переоцінки майна.

Військовий облік в установі: коротко про головне Установи й організації усіх форм власності зобов’язані вести військовий облік. Хто відповідальний за його ведення? Кого слід обліковувати? Чи передбачена відповідальність для роботодавців за порушення «військово-облікового» порядку? Відповіді на ці та інші запитання ви знайдете у сьогоднішньому матеріалі.

Вимоги до посади діловода Сільрада взяла на роботу діловода. Які є вимоги до цієї посади? Чи буде вона підпадати під дію Закону про службу в ОМС?

Визначаємо день присвоєння рангу У місцеву держадміністрацію працівника призначили зі встановленням випробувального терміну. Закінчення випробувального терміну припадає на суботу. Коли у такому разі потрібно присвоїти ранг: з неділі чи вже з понеділка?

Чи є форма заяви, що чоловік (дружина) не користується ПСП на дітей? Яка передбачена форма заяви (довідки) підтвердження, що чоловік (дружина) не користується правом на підвищений граничний розмір доходу кратно кількості дітей, що дає право на податкову соціальну пільгу?

За яким КЕКВ оплатити роботу з проведення гідрогеологічного обстеження За яким кодом потрібно здійснювати оплату за роботу з проведення гідрогеологічного обстеження та складання гідрогеологічного висновку про наявність підземних вод у районі села? Чи правильно для цього використовувати КЕКВ 2281?

Календар бухгалтера на березень 2019 року

Нагадуємо що всі передплатнки газети мають змогу читати електронную версію на сайті https://i.factor.ua


env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд